m
About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social
 

Apie asociaciją

Šiuo metu asociacija vienija 24 narius, kurie drauge iškasa ir perdirba apie 30 % visų Lietuvoje per metus statybos pramonei, susisiekimo infrastruktūros projektams ir kitoms reikmėms sunaudojamų dolomito bei žvirgždo skaldų, smėlio, žvyro bei kitų produktų.

 

Asociacijos nariai yra pirmaujančios šalyje bendrovės, gaminančios standartų reikalavimus atitinkančias nerūdines statybines medžiagas, taip pat įmonės, tiekiančios griežčiausius kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus atitinkančią kasybos ir perdirbimo įrangą bei paslaugas.

 

Asociacijos įmonės yra sukūrusios virš 2000 darbo vietų ir pavyzdingai moka mokesčius Lietuvos valstybei. Asociacija tikisi, kad Valstybė sugebės surinkti žemės gelmių išteklių mokesčius ir iš kitų šalies išimtinės nuosavybės – žemės gelmių išteklių – naudotojų.

Lietuvos karjerų asociacija – racionalus gelmių išteklių naudojimas visuomenės gerovei.

 

Pagrindiniai asociacijos veiklos tikslai – ginti Asociacijos narių interesus nuo neteisingo galiojančių įstatymų ar nutarimų interpretavimo bei nuo neteisėtų veiksmų; skatinti taupiai, saugiai ir racionaliai eksploatuoti Lietuvos Respublikos gamtinius išteklius; garbingai atstovauti šalies nerūdinių medžiagų gamintojus Europoje bei pasaulyje; skatinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp aukšto mokslo įstaigų ir asociacijos narių, platinti gautą informaciją tarp Asociacijos narių.
[iš asociacijos įstatų]

i